KONST / Litografier / Färglitografi 15286221
nr 1528 6221
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Signerad, numrerad 121/375. Färglitografi, bildmått: 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 42x35 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 20 mars 2023
kl 19:31:35
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr
6
6
1.600 kr
6
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann